Дякуємо керівництву Укроптики за організацію даного заходу в такі непрості часи.
Виставка була весела, жвава, наповнена новими контактами і клієнтами!
Окреме дякую організаторці п.Наталі Яременко за виконання наших «забаганок». А клієнтам і партнерам за те, що відвідували наш стенд та за нові замовлення!
26-28 лютого 2025, м.Київ
з повагою, компанія "Акрополіс"


17.03.2025 16:18:18
0
314

